Uz Sākumu
Hipiji,lv jaunā lapa!
Hipiju un domubiedru tikšanās 2012
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja www.hipiji.lv   
11.06.2012
Jūs visi esat laipni gaidīti no 25. jūnija līdz 30.jūnijam Madonas rajonā uz ikgadējo hipiju un domubiedru tikšanos, pasākums norisināsies jau 7to gadu un šo gadu laika ir iegūti jauni draugi un paziņas, bet mēs ļoti ceram uz jauniem un ieinteresētiem cilvēkiem. 
 Neliels FAQ 
Kas tur īsti notiek ? 
Savā ziņā devīze ir -vieta ir, laiks ir, pārējais pašu rokās ! Satikties, zīmēt, kurināt ugunskuru,lasīt, priecāties, baudīt dabu...darīt var jebko
 Vai par to ir jāmaksā ?protams
Vai ir iepriekš jāpiesākās ?
 Nē. 
Vai tur dod ēst ? 
Vienreiz dienā, vakarā ir kopējais ēdiens, kuram tiek samesta nauda, apmēram 0.30 - 0.50 Ls no cilvēka. Ēdiens ir veģetārs.Ēdienu gatavo paši tikšanās dalībnieki.Pērējā laikā pašam jāparūpējas par ēdienu, nav aizliegts ēst gaļu.
 Es nevienu nepazīstu, gribas braukt,bet baidos, ka visi jau pazīstami un mani nepieņems.. 
Tikšanās notiek tieši tādēļ, lai sapazītos nepazīstamie.Noteikti pieņems. 
Man ir tikai 16, vai es varu braukt ? Ja Tavi vecāki nav pret, tad droši ! Bet nekāda pieskatīšana nenotiks, pašam par sevi jāatbild. Ja vecāki nelaiž, var viņus ņemt līdz ! 
vai nometnē drīkst lietot alkoholu? 
Var, jo tā nav Rainbow nometne, bet alkohola lietošana nav mērķis kāpēc jūs esat nometnē.Respektīvi nav aizlieguma iedzert, bet tā nav dzeršanas nometne.
 Vai es varu ņemt līdz savu kaķi/suni ? Jā, tikai pašam būs jāgana. Sunim nevajadzētu būt agresīvam.

Tikšanās jeb nometne nekādā ziņa nav ierobežots pasākums tuvāko draugu lokā, uz nometni nav jāgaida personisks ielūgums, var braukt jebkurš, kuru tas interesē.

 Nometnē katru gadu izveidojas maza bibliotēciņa lielajā teltī, ņemat līdzi arī kādu grāmatu, kas interesanata pašam un citiem., bieži vien tiek taisitas arī mazas rotaslietiņas, tā kā visādas pērlītes arī nenāks par'ļaunu.

 Vēl nepieciešams - miers, mīlestība, labs garstāvoklis, vēlme atpūsties no pilsētas, telts, guļammaiss, odu līdzeklis utt. 

 Ja ir kas neskaidrs, rakstiet uz draugiem vai zvaniet pa telefonu 29807899. šo informāciju var droši izplatīt talak, jo katru gadu nakas satikt cilvekus, kuri izrādās par nometni neko nav zinājuši.  


 
1.jūnijs Rīgā
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja www.hipiji.lv   
28.05.2012
Esam dzirdējuši baumas, ka šo piektdien, 1.jūnijā, sākot no 16:00 līdz pat vakaram hipiji un līdzīgi domājošie būšot satiekami jaukā Mārupītes ielokā pie Slokas ielas (tramvaja pietura Slokas iela, tad gar sliedēm uz priekšu un pie Mārupītes tiltiņa pa kreisi). 

Droši vien tas saistīts ar tradīciju, kas jau ilgstoši tiek atzīmēta Maskavā, kur katru gadu šajā dienā Caricinas parkā arī var satikt hipijus.

Arī mēs noteikti aiziesim apskatīties, ceram, ka uzmanīgi skatoties, atradīsim īsto vietu un tur būs cilvēki krāsainos tērpos un ziediem matos ar dažādiem mūzikas instrumentiem. Paņemsim līdzi arī kaut ko piknikam. 

 
Ceturtdiena solās būt interesanta...
Iesakām
Uzrakstīja www.hipiji.lv   
22.02.2012

Jo būs divi forši pasākumi :

Kim Viktorija Eksta aizsāk projektu Laika mašīna ar pirmo pieturu "Jaunība" kas veltīta  pievēršas jauno cilvēku ikdienai, dzīves apstākļiem,hobijiem, satraukumiem un vēlmēm. Ieeja 2 Ls, studentiem 1 Ls, SĀKUMS 19:00. Būšot filmu fragmenti arī no 60.gadiem, ar hipijiem tātad:)

Laika mašīna ir tematiska audiovizuāla programma ar piedāvājumu ceļot laikā. Katrs seanss (laika mašīnas pietura) tiek veltīts dažādiem ikdienas dzīves aspektiem un sabiedrības kopējām atmiņām par to, kas un kā laikam ritot mainījās; kā pārtapa ikdienā lietotie produkti, jēdzieni un pazīstamas lietas un vietas.

Programmas pamatā izmantots tikai oficiālās audiovizuālās kultūras mantojums jeb Valsts Kinofotofonodokumentu arhīva neattīrītais materiāls. Koncentrējamies uz epizodēm ar mazu popularitātes potenciālu, tomēr nenoliedzami visaptverošu informāciju par laikmeta garu, stereotipiem un ideoloģiskām dogmām – kino žurnāliem un izglītojošām pasūtījuma filmām, kuru salikumu montāžas procesa subjektīvā skatījuma rezultātā var saukt arī par filmu filmā.

Savukārt Nabaklab Andra Černova atbalstam veltīts pasākums, kurā piedalīsies Kaspars DIMITERS, Nils ĪLE, Arvīds ULME, Didzis ŠĶILA, Uldis KĀKULIS, Inta RIEKSTIŅA, Uldis RUDAKS, Helēna KOZLOVA un „LEVITI“, AMORĀLĀ PSIHOZE, sāums 20:00

Tātad, tas viss šo ceturtdien, 23.februārī !!!

 

 
Lasīt starp ielām un namiem. Flanērisms.
Iesakām
Uzrakstīja Līva Zolneroviča   
05.10.2011
Garām pastaigām iedvesmojošs teksts, publicēts Jaffa Magazine, 2005. gadā.


Tik bieži dzirdam: "Nav laika, jāskrien!" Vai arī: "Laiks tā skrien!" Un tad tev jādzenas tam pakaļ, pa galvu, pa kaklu. Ej, nu, noķer vēju... Bet tu vienalga skrien, neredzot, kur tu skrien. Tāda akla pakaļdzīšanās. Pārvietojies no punkta A uz B uz C utt., taču pa vidu - tāds kā pārrāvums, tukšums.

Taču ne visi skrien. Ir tādi dīvaiņi, kas vēro un apcerīgi, it kā bezmērķīgi klaiņo... No kurienes vini nāk un kurp iet - neviens nezin, bieži pat viņi paši ne. Un ne vienmēr viņi ir manāmi, bet viņi ir kaut kur tepat blakus, iespējams, starp mums. Tā nu viņi soļo - pa ielām un cauri gadsimtiem.

Aristokrātiskā klenderēšana

Termins flâneur parādījās Parīzē 19. gadsimta pirmajā pusē, laikā, kad industrializācija un kapitālisms tā pa īstam uzsāka savu ekspansiju un lielās pilsētas kļuva tiešām lielas un autonomas. Flâneur nozīmē dīkdieni, klaiņotāju, aristokrātisku slaistu, kurš savu laiku pavada stundu stundām vērojot pilsētu: gan tās nedzīvos objektus, gan pilsētniekus. Taču patiesībā šis jēdziens ir krietni dziļāks un plašāks.
Lasīt visu...
 
Hipiju un domubiedru tikšanās 2011
Iesakām
Uzrakstīja hipiji.lv   
01.06.2011
Arī šogad tikšanās vieta un laiks nemainās - 25.- 30.jūnijs, Madonas rajona Sarkaņu pagasts, privāta pļava. 
Vieta ar katru gadu kļūst jaukāka, uzceltā zaru būda ir saglabājusies, pagājušogad tajā ierīkojām arī pavardu tējas vārīšanai lietu laikā.  Visdrīzāk kāds jau tur būs 24.jūnija vakarā, tā kā, ja Jāņus svinat tuvumā, tad varat droši ierasties mazliet agrāk. 


Ieejas un dalības maksas protams nav. Pirms braukšanas pārlasiet talāk sekojošo tekstu, kas katru gadu gan ir viens un tas pats. 

Vien neliela piebilde - nometnē dzīve pec būtības ir mierīga, bet tas nebūt nav obligāti - ja jūs vēlaties vairak aktivitātes, tad tās jaorganizē pašiem, jo mēs piedāvajam vietu, laiku un brīvību !!!


 Mazliet par dzīvi pļavā: Nav jāpiesakās, jāreģistrējās vai kaut kas jāmaksā ! Var brīvi braukt, iet un nākt kā nu katram gribas. Vecuma ierobežojumu arī nav, tomēr, nepilngadīgajiem vēlams paziņot vecākiem par savu atrašanās vietu, kā arī ņemt vērā, ka tikšanās organizatori neuzņemas par viņiem atbildību, jo īpaši juridisko.
 
Lasīt visu...
 
Ko tad tu gribi? Bohēma.
Noteikti izlasiet!
Uzrakstīja hipiji.lv, Raivis Kapilinskis   
12.10.2010
Jūsu uzmanībai un izglītojošam lasītpriekam hipiji.lv piedāvā iedvesmojošu ieskatu Pjotra Vaila un Aleksandra Genisa grāmatas "60. gadi - Padomju cilvēka pasaule" nodaāļ, kas vēsta par bohēmu padomju gados.

Lasīt visu...
 
Dažas bildes no Šipotas
Citas nometnes
Uzrakstīja mazais zaļais kolibri   
28.07.2009
Atsaucoties uz plašu tautas masu vēlmi redzēt kaut dažas bildes no Šipotas nometnes šovasar, atļaujamies publiskot saiti uz cienījamās Jaščericas bilžu klucīti iekš foto inbox lv. Ja kāds vēl savas bildes no turienes kaut kur ir izlicis, rakstiet komentāros. 
 
Par laika dabu
Anekdotes
Uzrakstīja Linards Zolnerovičs   
11.04.2009
Hipijs piesienas garāmgājējam:
- Iedodiet, kungs, 50 santīmus tējai.
- Klau, es pirms minūtes jau tev iedevu veselu latu!
Hipijs nopūšas:
- Tādi nu jūs visi esat, mietpilsoņi… Mūždien dzīvojat pagātnē.
 
Šipotas šamaņi
Citas nometnes
Uzrakstīja hipiji.lv   
08.03.2009
Gaidot šīs vasaras Šipotu un Eiropas Rainbow Ukrainā, iedvesmojoša videoversija par Ivan Kupala nakti pirms 2 gadiem. Video - Olafs, mūzika - Rasta Orchestra, Linarda režisoriskais skatījums.


 
<< Sākums < Iepriekšējie 1 2 Nākamie > Beigas >>

rezultātus 1 - 14 no 15
 
© 2022 Hipiji.lv