Hipiji,lv jaunā lapa!
Rainbow nometnes


Itāļu - šveiciešu Rainbow Drukāt E-pasts
Uzrakstīja hipiji.lv   
20.05.2009
Informējam, ka itāļu-šveiciešu Rainbow sanākšana notiks jūnijā - jūlijā, no jauna mēness līdz jaunam mēnesim (aptuveni 22.06.-22.07.), ar sekojošu došanos uz Ukrainas Rainbow.  Izvēlētā vieta atrodas Itālijas ziemeļos, Ticiano,  pie Šveices robežas, līdzās Maggiore ezeram (Lago Maggiore (Locarno)).

Vieta atrodas Itālijā, bet sasniedzama caur Šveices teritoriju, tāpēc esiet uzmanīgi un laipni pret vietējiem varas u.c. pārstāvjiem. Protams, nepieciešami cilvēki jau no sākuma, lai iekārtotu nepieciešamo infrastruktūru.

Precīzāka informācija caur e-pastu yg @ cnr . ch, vai zvanot uz autoatbildētāju +4122 548 1398.
 
Eiropas Rainbow 2009 - Ukrainā! Drukāt E-pasts
Uzrakstīja Linards Zolnerovičs   
12.10.2008
Puslīdz droši ir zināms, ka nākamā gada Eiropas Rainbow Gathering notiks Ukrainā, laika posms - no 22. jūlija līdz 20. augustam, pilnmēness - no 5. uz 6. augustu. Norises vieta - visticamāk, kaut kur Karpatu kalnos, tiek domāts arī par mežiem Baltkrievijas robežas tuvumā. Ko tas nozīmē? Sāciet jau laicīgi ieplānot brīvu vasaru Ukrainā ar maršrutu Šipota - Šešori - Krima - rainbow... uttt. dažādās variācijās.

P.S. Tiem, kas nupat pamodušies, izglītojoša informācija šeit.
 
Foto no Krievijas Rainbow un Šipotas 2005 Drukāt E-pasts
Uzrakstīja Linards Zolnerovičs   
08.08.2005
Lielākā daļa bilžu no šīs vasaras Rainbow un Šipotas nometnēm pagaidām izvietotas Inbox serverī, daļa atrodama arī pie mums nodaāļ Attēli. Ja kāds vēlas piedāvāt hostingu (MySQL, PHP) ar LIELU diska telpu - gaidām priekšlikumus.
 
 
© 2022 Hipiji.lv