Hipiji,lv jaunā lapa!
Jaunumi


Hipiju un domubiedru tikšanās 2012 Drukāt E-pasts
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja www.hipiji.lv   
11.06.2012
Jūs visi esat laipni gaidīti no 25. jūnija līdz 30.jūnijam Madonas rajonā uz ikgadējo hipiju un domubiedru tikšanos, pasākums norisināsies jau 7to gadu un šo gadu laika ir iegūti jauni draugi un paziņas, bet mēs ļoti ceram uz jauniem un ieinteresētiem cilvēkiem. 
 Neliels FAQ 
Kas tur īsti notiek ? 
Savā ziņā devīze ir -vieta ir, laiks ir, pārējais pašu rokās ! Satikties, zīmēt, kurināt ugunskuru,lasīt, priecāties, baudīt dabu...darīt var jebko
 Vai par to ir jāmaksā ?protams
Vai ir iepriekš jāpiesākās ?
 Nē. 
Vai tur dod ēst ? 
Vienreiz dienā, vakarā ir kopējais ēdiens, kuram tiek samesta nauda, apmēram 0.30 - 0.50 Ls no cilvēka. Ēdiens ir veģetārs.Ēdienu gatavo paši tikšanās dalībnieki.Pērējā laikā pašam jāparūpējas par ēdienu, nav aizliegts ēst gaļu.
 Es nevienu nepazīstu, gribas braukt,bet baidos, ka visi jau pazīstami un mani nepieņems.. 
Tikšanās notiek tieši tādēļ, lai sapazītos nepazīstamie.Noteikti pieņems. 
Man ir tikai 16, vai es varu braukt ? Ja Tavi vecāki nav pret, tad droši ! Bet nekāda pieskatīšana nenotiks, pašam par sevi jāatbild. Ja vecāki nelaiž, var viņus ņemt līdz ! 
vai nometnē drīkst lietot alkoholu? 
Var, jo tā nav Rainbow nometne, bet alkohola lietošana nav mērķis kāpēc jūs esat nometnē.Respektīvi nav aizlieguma iedzert, bet tā nav dzeršanas nometne.
 Vai es varu ņemt līdz savu kaķi/suni ? Jā, tikai pašam būs jāgana. Sunim nevajadzētu būt agresīvam.

Tikšanās jeb nometne nekādā ziņa nav ierobežots pasākums tuvāko draugu lokā, uz nometni nav jāgaida personisks ielūgums, var braukt jebkurš, kuru tas interesē.

 Nometnē katru gadu izveidojas maza bibliotēciņa lielajā teltī, ņemat līdzi arī kādu grāmatu, kas interesanata pašam un citiem., bieži vien tiek taisitas arī mazas rotaslietiņas, tā kā visādas pērlītes arī nenāks par'ļaunu.

 Vēl nepieciešams - miers, mīlestība, labs garstāvoklis, vēlme atpūsties no pilsētas, telts, guļammaiss, odu līdzeklis utt. 

 Ja ir kas neskaidrs, rakstiet uz draugiem vai zvaniet pa telefonu 29807899. šo informāciju var droši izplatīt talak, jo katru gadu nakas satikt cilvekus, kuri izrādās par nometni neko nav zinājuši.  


 
1.jūnijs Rīgā Drukāt E-pasts
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja www.hipiji.lv   
28.05.2012
Esam dzirdējuši baumas, ka šo piektdien, 1.jūnijā, sākot no 16:00 līdz pat vakaram hipiji un līdzīgi domājošie būšot satiekami jaukā Mārupītes ielokā pie Slokas ielas (tramvaja pietura Slokas iela, tad gar sliedēm uz priekšu un pie Mārupītes tiltiņa pa kreisi). 

Droši vien tas saistīts ar tradīciju, kas jau ilgstoši tiek atzīmēta Maskavā, kur katru gadu šajā dienā Caricinas parkā arī var satikt hipijus.

Arī mēs noteikti aiziesim apskatīties, ceram, ka uzmanīgi skatoties, atradīsim īsto vietu un tur būs cilvēki krāsainos tērpos un ziediem matos ar dažādiem mūzikas instrumentiem. Paņemsim līdzi arī kaut ko piknikam. 

 
Ceturtdiena solās būt interesanta... Drukāt E-pasts
Iesakām
Uzrakstīja www.hipiji.lv   
22.02.2012

Jo būs divi forši pasākumi :

Kim Viktorija Eksta aizsāk projektu Laika mašīna ar pirmo pieturu "Jaunība" kas veltīta  pievēršas jauno cilvēku ikdienai, dzīves apstākļiem,hobijiem, satraukumiem un vēlmēm. Ieeja 2 Ls, studentiem 1 Ls, SĀKUMS 19:00. Būšot filmu fragmenti arī no 60.gadiem, ar hipijiem tātad:)

Laika mašīna ir tematiska audiovizuāla programma ar piedāvājumu ceļot laikā. Katrs seanss (laika mašīnas pietura) tiek veltīts dažādiem ikdienas dzīves aspektiem un sabiedrības kopējām atmiņām par to, kas un kā laikam ritot mainījās; kā pārtapa ikdienā lietotie produkti, jēdzieni un pazīstamas lietas un vietas.

Programmas pamatā izmantots tikai oficiālās audiovizuālās kultūras mantojums jeb Valsts Kinofotofonodokumentu arhīva neattīrītais materiāls. Koncentrējamies uz epizodēm ar mazu popularitātes potenciālu, tomēr nenoliedzami visaptverošu informāciju par laikmeta garu, stereotipiem un ideoloģiskām dogmām – kino žurnāliem un izglītojošām pasūtījuma filmām, kuru salikumu montāžas procesa subjektīvā skatījuma rezultātā var saukt arī par filmu filmā.

Savukārt Nabaklab Andra Černova atbalstam veltīts pasākums, kurā piedalīsies Kaspars DIMITERS, Nils ĪLE, Arvīds ULME, Didzis ŠĶILA, Uldis KĀKULIS, Inta RIEKSTIŅA, Uldis RUDAKS, Helēna KOZLOVA un „LEVITI“, AMORĀLĀ PSIHOZE, sāums 20:00

Tātad, tas viss šo ceturtdien, 23.februārī !!!

 

 
Lasīt starp ielām un namiem. Flanērisms. Drukāt E-pasts
Iesakām
Uzrakstīja Līva Zolneroviča   
05.10.2011
Garām pastaigām iedvesmojošs teksts, publicēts Jaffa Magazine, 2005. gadā.


Tik bieži dzirdam: "Nav laika, jāskrien!" Vai arī: "Laiks tā skrien!" Un tad tev jādzenas tam pakaļ, pa galvu, pa kaklu. Ej, nu, noķer vēju... Bet tu vienalga skrien, neredzot, kur tu skrien. Tāda akla pakaļdzīšanās. Pārvietojies no punkta A uz B uz C utt., taču pa vidu - tāds kā pārrāvums, tukšums.

Taču ne visi skrien. Ir tādi dīvaiņi, kas vēro un apcerīgi, it kā bezmērķīgi klaiņo... No kurienes vini nāk un kurp iet - neviens nezin, bieži pat viņi paši ne. Un ne vienmēr viņi ir manāmi, bet viņi ir kaut kur tepat blakus, iespējams, starp mums. Tā nu viņi soļo - pa ielām un cauri gadsimtiem.

Aristokrātiskā klenderēšana

Termins flâneur parādījās Parīzē 19. gadsimta pirmajā pusē, laikā, kad industrializācija un kapitālisms tā pa īstam uzsāka savu ekspansiju un lielās pilsētas kļuva tiešām lielas un autonomas. Flâneur nozīmē dīkdieni, klaiņotāju, aristokrātisku slaistu, kurš savu laiku pavada stundu stundām vērojot pilsētu: gan tās nedzīvos objektus, gan pilsētniekus. Taču patiesībā šis jēdziens ir krietni dziļāks un plašāks.
Lasīt visu...
 
Vasara 2011 - nometnes Drukāt E-pasts
Iesakām
Uzrakstīja Līva Zolneroviča   
01.06.2011
 
 
Hipiju un domubiedru tikšanās 2011 Drukāt E-pasts
Iesakām
Uzrakstīja hipiji.lv   
01.06.2011
Arī šogad tikšanās vieta un laiks nemainās - 25.- 30.jūnijs, Madonas rajona Sarkaņu pagasts, privāta pļava. 
Vieta ar katru gadu kļūst jaukāka, uzceltā zaru būda ir saglabājusies, pagājušogad tajā ierīkojām arī pavardu tējas vārīšanai lietu laikā.  Visdrīzāk kāds jau tur būs 24.jūnija vakarā, tā kā, ja Jāņus svinat tuvumā, tad varat droši ierasties mazliet agrāk. 


Ieejas un dalības maksas protams nav. Pirms braukšanas pārlasiet talāk sekojošo tekstu, kas katru gadu gan ir viens un tas pats. 

Vien neliela piebilde - nometnē dzīve pec būtības ir mierīga, bet tas nebūt nav obligāti - ja jūs vēlaties vairak aktivitātes, tad tās jaorganizē pašiem, jo mēs piedāvajam vietu, laiku un brīvību !!!


 Mazliet par dzīvi pļavā: Nav jāpiesakās, jāreģistrējās vai kaut kas jāmaksā ! Var brīvi braukt, iet un nākt kā nu katram gribas. Vecuma ierobežojumu arī nav, tomēr, nepilngadīgajiem vēlams paziņot vecākiem par savu atrašanās vietu, kā arī ņemt vērā, ka tikšanās organizatori neuzņemas par viņiem atbildību, jo īpaši juridisko.
 
Lasīt visu...
 
Hipiju un domubiedru tikšanās 2010 Drukāt E-pasts
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja hipiji.lv   
04.06.2010
Informējam, ka ikgadējā  tikšanās notiks turpat kur parasti -  Madonas rajona Sarkaņu pagastā un tajā paša laikā - 25. - līdz 30.jūnijs ! Karte, lai nokļūtu notikuma vietā, pieejama šeit,  vēl sīkāka informācija šajā rakstā.

ŅEMIET VĒRĀ, KA ŠOGAD NAV VILCIENU UZ MADONU, LĪDZ AR TO JĀSEKO LĪDZI AUTOBUSU SARAKSTAM NO RĪGAS !!! Autobusi iet ik pa stundai, BET pēdējais autobuss uz Madonu no Rīgas atiet 19:40 un tas nekursē tieši 25.jūnijā. Iepriekšējais no Rīgas iziet 18:10 uz Madonā ir 21:10. 

 Mazliet par dzīvi pļavā: Nav jāpiesakās, jāreģistrējās vai kaut kas jāmaksā ! Var brīvi braukt, iet un nākt kā nu katram gribas. Vecuma ierobežojumu arī nav, tomēr, nepilngadīgajiem vēlams paziņot vecākiem par savu atrašanās vietu, kā arī ņemt vērā, ka tikšanās organizatori neuzņemas par viņiem atbildību, jo īpaši juridisko.

Dzīvošana līdzpaņemtajās teltīs, elektrības nebūs, bet dažādas elektriskas ierīces uz baterijām protams var lietot -mobilos telefonus, radio, magnetafonus utt. Iespējams kurināt savus ugunskurus, veidot nojumes, mākslas objektus, instalācijas utt.
 
Lasīt visu...
 
<< Sākums < Iepriekšējie 1 2 3 Nākamie > Beigas >>

rezultātus 1 - 11 no 25
 
© 2022 Hipiji.lv