Citas lietas
Praktiski ieteikumi
Resistance!
Labas grāmatas
Labas filmas
Mūzika
Mūsu bibliotēka
- - - - - - -
Mūzu mājoklis
- - - - - - -
Viesu grāmata
Forums
Šajās dienās:
05.02. Viljama Berouza dzimšanas diena
06.02. Boba Marleja dzimšanas diena
08.02. Nila Kesedija dzimšanas diena
19.02. 1966 - Pirmais Family Dog pasākums Filmorā
24.02. 1967 - Notiek Invisible circus
Ieskaties galerijā!
Jaunākās galerijas
Yaga gathering (42 bildes)
Tikšanās pie madonas 2009 (77 bildes)
Umkas koncerts (9 bildes)
Hipiju ferma (30 bildes)
Pasākumi 2009 (0 bildes)
Jaunākais forumos
Hipiji,lv jaunā lapa!
Jaunumi


Survival kit programma šonedēļ Drukāt E-pasts
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja Līva Zolneroviča   
16.09.2009
16. septembris
Plkst. 14.00 - 20.00/ Stabu 14/ Piezvani un runā ar mākslinieci! Ingrīda Pičukāne, performance skatlogā Call me!

Plkst. 18.00 - 22.00/ Blaumaņa 10/ Sarmīte Māliņa "Makaronu/Kabaču sautējums", Pauls Bankovskis
"Atvainojiet, rakstnieks šobrīd ēd"

 Plkst. 18.30 / Blaumaņa 16/18/ Alexis Zavialoff (CH) Motto - par grāmatu veikalu un grāmatu internacionālu izplatīšanu. Berlīne/ Lekcija

 Plkst. 18.30/ Lāčplēša 37/ studija "Peahen", Patrīcija Brekte, Madara Makare Pakaramo apgleznošanas darbnīca. Rīgā nav daudz tādu vietu, kur ikviens - gan bērns, gan pieaugušais - var atnākt un realizēt savas radošās idejas ikdienas priekšmetos, pēc tam tos aiznesot mājās un priecējot gan sevi, gan savus tuvos, tādēļ studija "Peahen" darbojas kā radoša vide ne tikai tajā rezidējošiem māksliniekiem, bet arī ikvienam, kurš vēlas mākslinieciski izpausties. Arī šoreiz vēlamies dalīties pieredzē un piedāvājam iespēju līdzdarboties brīvā un iedvesmojošā atmosfērā - pakaramo apgleznošanas darbnīcā!! Gaidīsim ciemos gan lielus, gan mazus!! Piesakies: E-pasta adrese ir aizsargāta no spambotiem, lai to redzētu, ieslēdziet JavaScript

17.septembris.
 Plkst. 14.00 - 20.00/ Stabu 14/ Piezvani un runā ar mākslinieci! Ingrīda Pičukāne, performance skatlogā Call me!

Lasīt visu...
 
Lielākais psihedēliskais festivāls Baltijā Drukāt E-pasts
Iesakām
Uzrakstīja www.hipiji.lv   
19.07.2009
Meklējot internetā jaukus pasākumus izdevās atrast šādu te http://yaga.lt.
Notiek tepat Lietuvā,apmēram 60 km no Viļņas no 23. līdz 27.jūlijam un tiek raksturots kā lielākais psihedēliskais festivāls Baltijā. Ieejas maksa apmēram 19 eiro (mazliet vairāk, ja biļeti pērk uz vietas). Izskatās bezgala jauki  - vakarā koncerti, kino, pa dienu dažādi semināri un visādas ezotēriskas prakses.
 
Madonas tikšanās bildes Drukāt E-pasts
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja Linards Zolnerovičs   
01.07.2009
Patiecoties Atim, izveidota vieta, kur čaklie Madonas tikšanās fotogrāfi var ielikt savas bildes visu priekam - http://atis.id.lv/gallery/v/madona2009/ . Izveidojam jaunu albumu, ietverot nosaukumā savu vārdu vai citu pazīmi, liekam bildes (ieteikums - izmantot upload applet). Gallery2 vai angļu valodas zināšanas palīdzēs jums šajā gaismas ceāļ. Kamēr vieni Šipotā un vasarā, citi strādā... tāda dzīve.
 
Sapņu ķērāji un Co Drukāt E-pasts
Iesakām
Uzrakstīja www.hipiji.lv   
13.05.2009
17. maijā no 13.00 līdz 20.00 jaunatvērtajā jauniešu galda spēļu klubā ''I'M'' Lāčplēša 37 būs  Rokdarbu izstāde- tirdziņš.
 Būs apskatāmi un nopērkami : dažādās tehnikās veidoti auskari, sapņu ķērāji, rotaļlietas, izšuvumi, metāla un ādas rotas, kā arī citi pašdarināti rokdarbi!
Nāc un Darbojies! Ņem līdzi pērlītes, diegus, izšūšanas materiālus, u.c., jo tieši Tev būs unikāla iespēja konsultēties ar māksliniekiem, lai pagatavotu pats savu mākslas darbu!
Ieeja: par ziedojumiem
Pieteikšanās līdz 16. maijam
 
Ziedonis ā¶irsī Drukāt E-pasts
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja Dāvis Braučs   
11.05.2009
 LU SZF kafejnīcā 14. maijā, plkst. 19:00 notiks radošais vakars "Ziedonis ķirsī"

Radošā viesmākslinieku un pašdarbnieku pasākuma intīmā atmosfēra pulcēs gan jaunus censoņus, gan pazīstamus vārdus. No tālās Raunas dziesminieka formā pie mums viesosies Kārlis Kazāks, kura sajūtu mūzika jau daudzus aizrāvusi sev līdzi.
Atrādīsies jaunie akustiskās mūzikas talanti "Them Lemons", kā arī radio iekarojušais un mūžam jaunais Edgars Kvitka no SZF.
Dzejas lasījumos un skaitījumos dzirdēsim fragmentus no Ronalda Brieža jaunākās grāmatas "Karaoke", ar jaunākajām tēzēm par skaistuma dabu un priekšmetu neregulāro uzvedību mūs aplaimos viedā filozofijas studente Renāte Vilnīte.
Līdzīgi "Them Lemons" gatavojas paspīdēt jaunais Henriks Eliass Zēgners. Dzejdaru izlasei pievienojies arī dzejas lauka veterāns (salīdzinoši ar iepriekšminētajiem) Andris Akmentiņš, kurš mājās noteikti neatstās draudzeni ģitāru. Par apmeklētāju labo prātu un emocijām gādās LU Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes improvizācijas teātra grupa.
 Pasākums noritēs no 19.00 līdz 23.00. Parādi uzsāks mūziķi, tālāk - dzejdari un improvizatori. Pēdējā stundā no 22.00 līdz 23.00 apmeklētāju aktivitātes jebkādā izpausmes formā, kas nepārkāpj Latvijas likumdošanu.

Protams, neiztikt bez kafijas, tējas un sulas. Ieeja par baltu velti.
 LU Sociālo zinātņu fakultāte atrodas Rīga, Lomonosova 1a (Maskavas forštate). Piekļūt var ar 15. trolejubusu, kāpjot ārā Lomonosova ielas pieturā, ja brauc no centra puses. Pēc tam jāiet pari gājēju pārējai un taisni uz priekšu 4stāvu ēkā, kas ir SZF.
Atbalsta alternatīvās kultūras žurnāls VETO.
 
Hipiju ferma - foto Drukāt E-pasts
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja www.hipiji.lv   
05.03.2009
LMA karnevāls ir  jau pagājis un mēs esam apkopojuši dažas bildes tieši no mūsu apsaimiekotās telpas, skatīt  ŠEIT !!!!
 
Sīkāka informācija par nometni Drukāt E-pasts
Pasākumi un notikumi
Uzrakstīja hipiji.lv   
10.06.2008
Tātad, hipiju nometne šogad notiek 25.-30. jūnijā, netālu no Madonas, un par to turpmākajā tekstā tiks vēstīts plašāk!

Sestdien bijām apskatīties un izvēlēties konkrēto nometnes vietu un palikām pie lēmuma nometni rīkot tajā paša pļavā kur pargājušajā gadā. Tātad ģeogrāfiski vieta nemainās nemaz. Tomēr pa šo gadu zemes īpašnieks ir veicis šādas tādas izmaiņas, kuras it kā ir defekti, bet mūsuprāt tos var pārvērst par efektiem.

Konkrēti - ir notīrīts kalns un tagad ap to kā tādas mežģīnes lejā ir celmi, pats kalns vēl nav apaudzis ar zāli.  Ar celmiem varam darīt visu ko vēlamies - apkrāsot, sadedzināt, izveidot skulptūru utt. Tuvumā ir ņemtas smiltis, tādēļ šogad mums būs arī smilškaste, kur rotaāļties.Varat droši vest smilškastes rotaļlietas. Vispār apkārtne šogad rosina veidot tādu kā vides mākslu - veidot kaut kādus objektus, izdaiļot kailo kalnu utt. Atgādinām, ka tuvumā ir strauts, no kura var ņemt dzeramo ūdeni (tomēr iesakām vārīt pirms lietošanas). Ir arī dīķītis, kurā var peldēties un mazgāties.

Ņemiet līdzi kreppapīrus, rotājumus, mūzikas instrumentus, noteikti grāmatas, izdrukātus vai citādus materiālus, kurus var novietot kopējā bibliotēkā (pēc tam var paņemt atpakaļ). Tas nekas, ja materiāli ir krieviski vai angliski - pagājušajā gadā bija tā, ka Linards no krievu valodas tulkoja un lasīja priekšā visādas interesantas lietas. Neaizmirstiet par praktiskām lietām - cirvis, zāģis, āmurs, nagliņas lieti noderēs kā radošās, tā saimnieciskās izpausmēs. Plus aptieciņa, odu līdzeklis, telts, guļammaiss...

Vēlreiz atgādinām, ka šī nav oficiāla nometne, drīzāk domubiedru pulcēšanās, līdz ar to nav noteikta dienas ritma, dalības maksas, nav nekur jāpiesakās. Tas nozīmē arī, ka to, ka cilvēki, kuri nav pilngadīgi,  paši nokārto savas attiecības ar vecākiem un paši atbild par sevi, jo nav arī vadītāja. Vienīgais zināmais katras dienas notikums ir kopēja ēdienreize uz vakarpusi, kurai visi samet nelielu naudiņu pārtikai un kopīgi gatavo. Ja jūs zinat kaut ko tādu ko citi nezina, varat droši dalīties savās zināšanās, veidot tādus kā "vorkšopus".

Info Autobraucējiem!
Apskatiet karti raksta turpinājumā. Apraksts: izbrauciet no Madonas pa Kalna ielu, brauciet aptuveni 2 km no Kalna-Rūpniecības ielas krustojuma, līdz diezgan slīpam (tātad bīstamam) krustojumam, kurā pa labi jāgriež. Pēc gandrīz 1 km ceļmalā redzēsiet bērzu un lielu akmeni. Tur apstājaties un brieniet pāri kalnam (pa labi, 222 m aptuveni) vai pa gar kalna malu. Tad jau Linards informēs, kā tieši labāk piebraukt tuvāk nometnes vietai. Meģinot iebraukt pa gājēju ceļu, nekādā auto labvēlīgā vietā nenonāksiet... tas tik no sākuma izskatās vilinoši.

Aicinām atsaukties tos, kas uz nometni dodas ar savu auto - jo ir cilvēki, kuri vēlētos aizgādāt šādas tādas lietas, kā arī domubiedrus, kas dienu iepriekš vēlētos palīdzēt pie nojumes gatavošanas, bedres rakšanas un citām jaukām lietām... Rakstiet tepat komentāros vai uz epastu E-pasta adrese ir aizsargāta no spambotiem, lai to redzētu, ieslēdziet JavaScript

Informācija par nokļūšanu skatiet raksta turpinājumā...
Lasīt visu...
 
<< Sākums < Iepriekšējie 1 2 3 Nākamie > Beigas >>

rezultātus 12 - 22 no 25
 
© 2022 Hipiji.lv