Uz Sākumu arrow Praktiski ieteikumi
Hipiji,lv jaunā lapa!
Praktiski ieteikumi
Hipiju fonti
Dizaineru stūrītis
Uzrakstīja Linards Zolnerovičs   
15.06.2007
Krekliņiem, plakātiem, uzlīmēm - visam noderēs tematiskie fonti, saukti par dingbatiem. Iemetiet TTF failus datora fontu folderī (parasti zem c:\windows) vai iestellējat caur Control paneli, un lietojiet uz veselību. Paldies dafont.com.

Pacifiku fonts
Image
Hippy stamps
Image
60/70-to nostaāļ£ija
Image
 
Viena diena Tallinā
Ceļojumi
Uzrakstīja Līva Zolneroviča   
30.05.2006
Image Pagājušājā nedēāļ sanāca apciemot Tallinu. Pēdējo reiz tur biju pabijusi kādus 5 gadus atpakaļ, tādēļ bija daudz kā jauna. Šeit aprakstīšu tikai interesantāko un noderīgāko.

1. Ceļš.
Kā zināms, uz Tallinu aizstopēt teorētiski ir ļoti viegli, galu galā jābrauc pa Via Baltica un viss ir OK, galā var nokļūt aptuveni 4-5 stundās. Tomēr šovasar, šķiet, būs mazliet savādāk, jo posmā Saulkrasti - Salacgrīva notiek ceļa remonti - ik pa kilometram ir luksafori, un satiksme stipri palēninās, nu vismaz par stundu.
No Tallinas dodoties atpakaļ uz Rīgu, vislabāk izbraukt no Tallinas centra ar 18 autobusu līdz pašam galam, tur var droši sākt stopēt. Vēl -iesēžoties fūrē, kur šoferis apgalvo, ka brauc uz Rīgu, tas jānoprecizē, jo parasti šoferi brauc nevis Rīgā iekšā, bet dodas pa apkārtceļu, piemēram, uz Kauņu. Tad var sanāk palikt pie apkārtceļa un vakarā tas var nebūt patīkami, tur līdz Rīgai ir vairāki kilometri.

Lasīt visu...
 
Brīvprātīgie Āfrikā
Ceļojumi
Uzrakstīja Dinija Boitmane   
15.02.2006

Izskatās, ka ir visas iespējas nokļūt Āfrikā, tuvākajā laikā Rīgā pat notiks daži informatīvi pasākumi par šo tēmu, skatieties šajās lapās

http://www.volunteerinafrica.info  
http://www.drh-movement.org/

http://www.drh-holsted.org/
http://www.dns-tvind.dk/

 
Padomi ceļošanai Ukrainā
Ceļojumi
Uzrakstīja Ieva Vilciņa   
24.10.2005
Ja vēlaties doties uz Šipotas nometni, pabūt Krimā vai vienkārši aizbraukt uz Ukrainu, tas nav grūti izdarāms! . No šā gada septembra Latvijas pilsoņi drīkst iebraukt Ukrainā bez vīzas, ja vien plānotais uzturēšanās termiņš  valstī nepārsniedz 90 dienas. Nekādas reģistrācijas arī nav jākārto, vien uz robežas jāvelta pāris minūtes imigrācijas kartītes aizpildīšanai.

Ukrainā ir daudz vietu, kur būt un redzēt, bet arī vienkārša pārvietošanās sagādā prieku, jo skaista zeme! Ar vilcienu braucot acu priekšā kalni, zirdziņi, saulespuķu un kukurūzas lauki utt., pa asfaltētiem ceļiem pārvietojoties - visgarlaicīgāko ceļu atsvaidzina ar krāsainām mozaīkām izliktās, maziem templīšiem līdzīgās autobusa pieturas.

Lasīt visu...
 
Ukraina - arī pēc 1. septembra bez vīzas !!!
Ceļojumi
Uzrakstīja Linards Zolnerovičs   
04.08.2005
 Latvijas pilsoņiem būs iespēja ieceļot Ukrainā bez vīzas arī pēc 1. septembra - Ukraina ir pagarinājusi bezvīzu režīmu ieceļošanai valstī un tās šķērsošanai tranzītā Eiropas Savienības (ES), tai skaitā Latvijas pilsoņiem, ja plānotais uzturēšanās termiņš Ukrainā nepārsniedz 90 dienas.

Ukraina ir skaista zeme, iesakām braukt !!!
 
Uz Ukrainu un Gruziju - bez vīzas
Ceļojumi
Uzrakstīja Līva Zolneroviča   
03.06.2005
  Šovasar pēc ilgāka laika perioda atklal paveras iespējas bez vīzas apmeklēt divas bijušās Padomju republikas - Ukrainu un Gruziju.
   Ukraina vīzu režīmu Eiropas Savienības pilsoņiem atcēla ar šā gada 1. maiju, bet tas ir pagaidu lēmums - vīzu režīims pagaidām atcelts līdz 2005.gada 1. septembrim. Tomēr, iespējams, ka vīzas ES pilsoņiem tiks atceltas pavisam.
Lasīt visu...
 
 
© 2022 Hipiji.lv