Uz Sākumu arrow Hipiji mūsdienās
Citas lietas
Praktiski ieteikumi
Resistance!
Labas grāmatas
Labas filmas
Mūzika
Mūsu bibliotēka
- - - - - - -
Mūzu mājoklis
- - - - - - -
Viesu grāmata
Forums
Šajās dienās:
30.10. Greisas Slikas dzimšanas diena
Ieskaties galerijā!
Jaunākās galerijas
Yaga gathering (42 bildes)
Tikšanās pie madonas 2009 (77 bildes)
Umkas koncerts (9 bildes)
Hipiju ferma (30 bildes)
Pasākumi 2009 (0 bildes)
Jaunākais forumos
Hipiji,lv jaunā lapa!
Hipiji mūsdienās


Bildes no Madonas nometnes Drukāt E-pasts
Uzrakstīja hipiji.lv   
01.07.2006

Mūsu nometne ir beigusies, bet bildes no tās iespējams aplūkot attēlu galerijā .

Paldies visiem, kas atbrauca, varbūt tiksimies arī nākamgad.

 
Šipota 2006 - praktiskā informācija Drukāt E-pasts
Uzrakstīja Hipiji.lv   
17.06.2006
Prognozējot zināmu interesi par šīs vasaras nometni pie Šipotas ūdenskrituma Ukrainā, nolēmām sagatavot informatīvu materiālu tiem, kas turp dosies pirmoreiz. 
Lasīt visu...
 
1. jūnijs Maskavā 2006 Drukāt E-pasts
Uzrakstīja Linards Zolnerovičs   
03.06.2006
Neliels ieskats Bērnu aizsardzības dienas norisēs Caricinas parkā Maskavā - šeit. Un šeit 1.jūnija vēsture un dažādas bildes http://www.hippy.ru/jun.htm
Nost ar vīzām, taureņi ir brīvi!
 
(Papildināts) Hipiju nometne Latvijā ! Drukāt E-pasts
Uzrakstīja hipiji.lv   
31.05.2006
Image No 25. jūnija līdz 30. jūnijam notiks hipiju un citu līdzīgi domājošo nometne. Tas ir mūsu mēģinājums atdzīvināt vecās tradīcijas – agrāk hipiji Latvijā pulcējās katru vasaru. Kāpēc tieši šobrīd ? Tādēļ, ka šķiet ir atkal jauni cilvēki, kurus tas viss interesē ! Ņemot vērā, ka mēs kaut ko tādu organizējam pirmoreiz un sen šāda nometne nav bijusi šoreiz tās laiks būs pavisam īss.
Nometnes vieta būs dažus kilometrus no Madonas. Precīzāka karte šeit (PDF fails).
Ņemiet līdzi mieru, guļammaisus, teltis, bļodiņu, karoti, krūzīti, siltas drēbes, radošu garu, pretodu līdzekli, garšvielas, katliņus, mūziku, vīzijas, sapņus, mīlestību un gaismu.
Mājās atstājiet īgnumu, agresivitāti, kašķi.

Mēs būtu priecīgi, ja jau iepriekš pieteiktos mūziķi, kas gribēt uzspēlēt pie ugunskura. Elektrības gan nometnē nebūs - iespējami tikai akustiskie koncerti. Dzīvošana nometnē protams bez maksas, dzīvošana teltīs. Nometnes vietā ir samērā paliels dīķis, dzeramo ūdeni varēs ņemt no strauta.
Vēl – lai dzīve nometnē nebūtu garlaicīga, būtu forši taisīt dažādus seminārus/vorkšopus. Tie var būt par jebkādām tēmām – ja ir kaut kas interesants stāstāms, rādāms vai mācāms citiem, būs ļoti jauki(Rainbowā piemēram bija dažādi semināri – par indiāņu kalendāru, masāžu, pērlīšu pīšanu un vēl visādām tēmām).  Būtu jauki, ja jūs arī par šiem semināriem mazliet mūs informētu, lai varētu saprast cik piesātināta būs nometnes dzīve!!! Protams, iespējams būs arī visu izdomāt un darīt uz vietas !

Sazināties ar mums iespējams pa e-pastu E-pasta adrese ir aizsargāta no spambotiem, lai to redzētu, ieslēdziet JavaScript , vai zvaniet T. 9807899.

Lasīt visu...
 
Ielūgums uz Šipotu 2006 Drukāt E-pasts
Uzrakstīja Linards Zolnerovičs   
06.05.2006
ImageImageTautā laists ielūgums uz Šipotas nometni šovasar. Ielūgumam, protams, ir vairāk simboliska nozīme, pie ieejas to neviens neparasa uzrādīt. Ielūguma autors šogad - Adrians no Polijas, kura Šipotas bildes var aplūkot šeit. Aujam kājas, meklējam plašķīšus un siltos guļammaisus, jūlija sākumu būs, kur pavadīt.


 
<< Sākums < Iepriekšējie 1 2 3 Nākamie > Beigas >>

rezultātus 10 - 18 no 19
 
© 2020 Hipiji.lv