Uz Sākumu arrow Mūzu mājoklis
Hipiji,lv jaunā lapa!
Mūzu mājoklis


13 mēneši gadā
Dzeja
Uzrakstīja andis surgunts   
Imagezdzeja

```
svarīgs nav sižets drīzāk analgīna patēriņš vai čp koncentrācija organisma somatiskajā atmiņā nav svarīgi vai liesmu mēlēs veļas sievas lētē iebridušas palagus krasta ugunī skalo vai līdz pelniem nopostīta troja pārogļotā zirgā lavās svarīgāk noskaidrot analgētiķa iedarbību uz atmiņas ietiepību pirms sižets apraujas kā bērna smiekli vjetnamas mīnu laukā      

Lasīt visu...
 
Par sievietēm kas labi izskatās tikai kad kailas
Dzeja
Uzrakstīja Santa Skujiņa   
Santa Skujiņa ir dzimusi Talsos, 1987.gada 18.janvārī. Dzeju raksta kopš 7 gadu vecuma un regulāri publicējas Latvijas preses izdevumos. Nu arī pie mums.

Lasīt visu...
 
Kad ziloņi bija hipiji...
Stāsti
Uzrakstīja Els Ionka, tulkoja Paklīdenis   
Vai jūs nekad neesat aizdomājušies no kurienes pasaules literatūrā radušies, maigi izsakoties, pārsteidzošie pasaku un mītu sižeti? Lūk, jums, kāda diezgan ticama versija, kas stāsta par pasaku sacerēšanas procesu tajos tālajos laikos, kad ziloņi bija hipiji.
Lasīt visu...
 
Born in a burial gown·
Stāsti
Uzrakstīja Mārtiņš Links   

 "Priecīgu dzimšanas dienu!" sauca cepurains, ūsains, rugājiem klāts, lakatots, garmatains, soprānisks, basains, altisks, rūtots, daudzgalvains draugu pulks. Mednieku mežragu orķestrītis spēlēja līksmu maršu. Kliedza "URRĀ!", "HIP HIP!" un atkal "URRĀ!", meta gaviļnieku gaisā.

Arnim dzimšanas dienas nekad nebija patikušas. Vislabprātāk viņš nedēļu pirms tam pazuda, taču šoreiz draugi no Mednieku Biedrības bija viņu jau laicīgi noķēruši. Jā, viņš patiesi jutās kā notverts dzīvnieks: nu viņam bija jāsmaida, jāpateicas, jāsmejas, jāspiež desmitiem sasārtušu, miklu roku, jābučo rugājiem noklāti vai bārdaini vaigi, arī draugu sievu no vīna un degvīna karstie, sarkanie vaigi un lūpas.

Mednieku namiņā jautrība un līksme sita augstu vilni.

Lasīt visu...
 
Mājas arests pasakām
Dzeja
Uzrakstīja Kitija Balcare   
Dzeja - tā runā vietā un nevietā. Kur? Kur ir tās acis, kas redz pasauli tādu, kā es? Es gribu dzīvot S.Dalī gleznā, jo tur neviens nejautātu, kāpēc metu Elforijas (Elforija - zeme, kur debesis vēl nav nocenotas. ) debesīs papīra lidmašīnas, kāpēc dejoju uz degošas virves, kāpēc turu mājās tukšus būrīšus... Bet vējrādītāji klusē. Jāmeklē ceļš. Stāvu uz melnbalta šaha podesta. Ar vienu kāju uz baltā lauciņa, ar otru uz melnā. Mēģinu stāvēt uz vienas, bet pagaidām neizdodas. Mācos. Nāku naktīs pagalmā un mācos. Krītu. Ceļos. Krītu. Ceļos. Atkal un atkal.

MĀJAS ARESTS. PASAKĀM.
* * *
viņš zīmē ar saviem skropstu galiem
rudens skumjas uz nesauļotas ādas
milimetru pa milimetram
liek sliedes līdz potītēm manām

pēdas nāks ieaugt zemē
pirmajās rudens lietavās
Lasīt visu...
 
<< Sākums < Iepriekšējie 1 2 Nākamie > Beigas >>

rezultātus 1 - 9 no 18
 
© 2022 Hipiji.lv