Citas lietas
Praktiski ieteikumi
Resistance!
Labas grāmatas
Labas filmas
Mūzika
Mūsu bibliotēka
- - - - - - -
Mūzu mājoklis
- - - - - - -
Viesu grāmata
Forums
Šajās dienās:
29.04. 1968. Brodvejā sāk izrādīt mūziklu HAIR.
Ieskaties galerijā!
Jaunākās galerijas
Yaga gathering (42 bildes)
Tikšanās pie madonas 2009 (77 bildes)
Umkas koncerts (9 bildes)
Hipiju ferma (30 bildes)
Pasākumi 2009 (0 bildes)
Jaunākais forumos
Hipiji,lv jaunā lapa!
Mūzika
Grupai Hospitāļu iela izveidota mājaslapa Drukāt E-pasts
Uzrakstīja hipiji.lv   
24.02.2006
Turpmāk grupu "Hospitāļu iela" būs iespējams sastapt arī virtuālajā realitātē - ir izveidota grupas mājas lapa www.hosiela.lv
Mājas lapā ir iespējams izlasīt jaunumus iz grupas darbības, apskatīt bildes no jaunākajiem koncertiem, kā arī uzzināt, kur un kad tuvākajā laikā "Hospitāļu iela" skatāma un klausāma. Lapā atrodami arī šādi tādi labumi nepublicēto lietu meklētājiem - dziesmas no neatkarīgās mūzikas izlasēm "Odekolons" un dzīvajiem ierakstiem, video klips dziesmai "Kaķis".
Līdz ar mājas lapu ceļu pie klausītājiem uzsācis arī jaunais singls - dziesma "Hospitāļu iela" no albuma "Nav centrs."

 
Neatkarīgās mūzikas aptaujas rezultāti Drukāt E-pasts
Uzrakstīja hipiji.lv   
16.01.2006
Organizācija Tornis jau kopš 1992. gada veic Latvijas neatkarīgās/alternatīvās mūzikas aptauju. Šobrīd ir apkopoti aptaujas rezultāti par 2005.gadu un tos jūs varat skatīt šeit http://www.lanet.lv/aptauja 

 
 
"Tattvam" atgriežas Drukāt E-pasts
Uzrakstīja ezis Terentijs   
10.09.2008
13. septembrī plkst. 16.00 pasaku mājā Undīne notiks Andra āŒernova un grupa "Tattvam" albuma  "Maigā eitanāzija" raudzības.

Piedalīsies Haralds Sīmanis, Valdis Atāls, Dambis, grupa "Amorālā psihoze". Pasākuma laikā uz ekrāna tiks demonstrētas "Tattvam" fotogrāfijas un stāsts par grupas vēsturi. Varēs iegādāties jauno CD.

 
Tā daļa Rīgas Drukāt E-pasts
Uzrakstīja hipiji.lv   
22.12.2005
Apsveicam !!!
No 22.decembra Latvijas medijos varēs vērot jauno videoklipu grupas "Astro'n'out" dziesmai "Tā daļa Rīgas".   Dziesmas kolorītās videoversijas centrā ir stāsts par Rīgas Maskavas rajonu. To varēs vērot Baltkom TV kanālā "Mūzikas video hīti", 23.decembrī plkst.17.00 jauniešu raidījumā "SeMS" (LTV7), kā arī citos medijos.

Patīkami, ka klips ir par Maskavas rajonu un šoreiz pozitīvā nozīmē... Saruna ar Māru un pats klips arī TVNet.


Lasīt visu...
 
Ģitāristu orķestra koncerts Drukāt E-pasts
Uzrakstīja Kaspars Zemītis   
09.10.2006
13. oktobrī plkst. 19:00, Rīgā, Mazajā Ģildē uzstāsies Viļņas Rātsnama Klasiskās Ģitāras Orķestris, Latvijas Mūzikas akadēmijas docenta J.Kurauska ģitāras klases studenti, Latvijas klasiskās ģitāras pedagogu un ģitāristu asociācijas dalībnieki. Pateicoties Juliusa Kurauska izstrādātajai ģitāras apmācības sistēmai 20 gadu laikā Lietuvā ir izveidota spēcīga ģitāras skola, un Lietuvā šī instrumenta apguve un spēle ir ļoti augstā līmenī. Lai iepazīstinātu Latvijas klasiskās ģitāras cienītājus un spēlētājus ar Lietuvas pieredzi, Latvijas klasiskās ģitāras pedagogu un ģitāristu asociācija ar Viļņas pilsētas atbalstu rīko Viļņas Municipālā Ģitāristu orķestra koncertus Rīgā un Latvijas pilsētās. Koncerta programma ir plānota ļoti plaša un daudzveidīga -A.Vivaldi, P. Glass, G Gerschwin, J.Lennon, P.McCartney, X.Montsalvatge, J.Tamulionis, J.Rimkevičius.
Solisti J.Lipšāns, M.Kupčs, M.Arčikauskaite. Diriģents J.Kurauskas.

Koncerti paredzēti arī Rēzeknē, Liepājā no 12.-14. oktobrim

 
<< Sākums < Iepriekšējie 1 2 Nākamie > Beigas >>

rezultātus 16 - 22 no 22
 
© 2021 Hipiji.lv