Uz Sākumu arrow Labas grāmatas arrow Jauns foto žurnāls !
Citas lietas
Praktiski ieteikumi
Resistance!
Labas grāmatas
Labas filmas
Mūzika
Mūsu bibliotēka
- - - - - - -
Mūzu mājoklis
- - - - - - -
Viesu grāmata
Forums
Šajās dienās:
19.07. 19. jūlijs - vispasaules Mamudistu diena!
23.07. Hailes Selasjē dzimšanas diena
Ieskaties galerijā!
Jaunākās galerijas
Yaga gathering (42 bildes)
Tikšanās pie madonas 2009 (77 bildes)
Umkas koncerts (9 bildes)
Hipiju ferma (30 bildes)
Pasākumi 2009 (0 bildes)
Jaunākais forumos
Hipiji,lv jaunā lapa!
Jauns foto žurnāls ! Drukāt E-pasts
Uzrakstīja hipiji.lv   
06.04.2006
Izdevniecība "Neputns" ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un "Arctic Paper" atbalstu ir uzsākusi jauna  žurnāla izdošanu.   Tikko iznācis žurnāla "Foto Kvartāls" pirmais eksperimentālais numurs. "Foto Kvartāls" turpmāk iznāks reizi trīs mēnešos.  "Foto Kvartāla" radošā komanda: galvenā redaktore - mākslas kritiķe Alise Tīfentāle, foto redaktore - māksliniece Zenta Dzividzinska, dizaina autore - māksliniece Ineta Sipunova.
"Foto Kvartāls" nav žurnāls tikai par fotogrāfiju. Tas ir žurnāls par cilvēku, kas fotografē. Un par cilvēku, kurš skatās uz fotogrāfiju. Fotogrāfijas nozīme un vērtība atklājas caur tās autoru un skatītāju - kolekcionāru, vēsturnieku, mākslas zinātnieku, filosofu, psihologu, sociologu utt. "Foto Kvartāls" tiek būvēts kā vieta diskusijām un pētījumiem, viedokļiem un versijām, idejām un eksperimentiem. Tas ir atvērts katram, kas fotografē vai vēlas ko būtisku teikt par citu fotogrāfijām.

"Foto Kvartāla" pamatā ir trīs vēlēšanās: - par vietu, kur visu paaudžu Latvijas autoriem parādīt savas fotogrāfijas, lai kādā žanrā tās būtu, - par iespēju uzklausīt viesus - ko un kā par fotogrāfiju domā citās valstīs, - par saprašanās tiltu starp visdažādāko profesiju pārstāvjiem ar visdažādākajām interesēm - fotografē visi, viedoklis katram savs, un tieši tas ir iemesls labai sarunai. Jo "Foto Kvartāls" fotogrāfiju redz kā spoguli visam, kas šodienas cilvēkam var būt būtisks un interesants.

"Foto Kvartāls" nopērkams grāmatnīcās, "Narvesen" kioskos un interneta veikalā www.neputns.lv.

Pirmā "Foto Kvartāla" atvēršana notiks 2006. gada 11. aprīlī plkst. 19.00 kafejnīcā "Sams" Brīvības un Dzirnavu ielas stūrī. Visi laipni aicināti!
Komentāri
tulkojumi "foto kvartālā"
avatar
haralds elceris (Registered) 2008-03-22 00:43:49

daži manamējie!
haralds (62.85.37.xxx) 2006-05-26 19:35:22

Mans jaunākais meituks Laura tajā žurnālā ar mani mazliet parunājas!
Only registered users can write comments!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
< Prev   Next >
 
© 2020 Hipiji.lv