Uz Sākumu
Hipiji,lv jaunā lapa!
Nometne 2007 Drukāt E-pasts
Uzrakstīja Līva Zolneroviča   
02.06.2007
Tātad - Hipiju nometne Latvijā notiek no 25. līdz 30.jūnijam (ieskaitot) !!! Vieta -turpat, kur pagājušogad - Madonas rajonā, apmēram 5 km no pilsētas centra. 
Sīkāka karte pieejama šeit - PDF formāts. 

Mazliet par dzīvi nometnē:

Dzīvošana: Tātad dzīvošana līdzpaņemtajās teltīs, elektrības nebūs, bet dažādas elektriskas ierīces uz baterijām protams var lietot -mobilos telefonus, radio, magnetafonus utt. Iespējams kurināt savus ugunskurus, veidot nojumes, mākslas objektus, instalācijas utt.
Nometnes teritorijā dzeramais ūdens jāņem no strauta, ieteicams to vārīt. Ir arī peldvieta - mākslīgi izrakts dīķis, samērā paliels, peldkostīmu lietošana nav obligāta.
Nekāds maksas vai obligātas pieteikšanās nav, nav arī obligāti jāuzturas visu laiku nometnē, varat atbraukt kaut vai uz vienu dienu. Vecuma ierobežojumu arī nav, tomēr, nepilngadīgajiem vēlams paziņot vecākiem par savu atrašanās vietu, kā arī ņemt vērā, ka nometnes organizatori neuzņemas par viņiem atbildību (nu , tjipa tā, ka tas notiek oficiālās nometnēs.)

Ēšana

Brokastis un visādas sīkas ēdienreizes katrs sev gādā pats, bet vienreiz dienā, parasti uz vakarpusi, notiek sapulcēšanās pie lielā ugunskura un kopējas ēdienreizes gatavošana (gatavot var jebkurš), pēc ēšanas tiek samesta nauda nākamajai ēdienreizei (ļoti neliela, aptuveni 0,20 Ls no cilvēks, jo komunālais ēdiens parasti ir lēts - rīsi, zirņi, makaroni utt. ). Nekādu ēšanas ierobežojumu nometnē nav - ne veģetāru, ne vegānisku. Kopējais ēdiens pagājušogad bija pavisam labs, paēst varēja, tomēr tas domāts arī, lai cilvēkiem būtu iemesls reizi dienā sapulcēties pie ugunskura visiem kopā.
Vēlams ņemt līdzi dažādas garšvielas, sāli, cukuru.

Dzeršana

Dzeramais ūdens tiek ņemts no strauta, tas ir jāvāra, pagājušogad ik pa laikam atveda arī dzeramo
ūdeni no veikala.
Alkohola ierobežojumu nav, tomēr atceraties, ka jūs nebraucat uz nometni kā uz dzeršanas pasākumu, pagājušogad bija baigi forši, ilgi sēdējam pie ugunskura naktī, dzērām alu un pa reizei arī ko stiprāku, bet viss bija jauki un mierīgi.

Ko tur darīt ?

Par darīšanu savā ziņā jādomā pašiem, jo - vieta ir, laiks ir, pārējais jau pašu rokās. Iespējams rīkot dažādus "seminārus" par dažādām tēmām, spēlēt teātri, rīkot performances, veidot objektus utt. Ņemat līdzi mūzikas instrumentus ! Ja kādam ir kāds mūzikas instruments, ko pats nevar pastiept, dodiet ziņu, mēģināsim no Rīgas atvest ar mašīnu.

Vēl dažas lietas
 
Bez visa minētā ir vēl dažas lietas, kas būtu noderīgas foršākai nometnes dzīvei - lūdzam, ja iespējams, ņemt līdzi arī zāles pirmajai nepieciešamībai - ja arī domājat, ka pašiem nevajadzēs, tad noderēs kādam citam - oglīti, aspirīnu, kādu pretsāpju līdzekli, plāksterus, līdzekli pret apdegumiem -saules un uguns.
Ņemiet līdzi arī dažādas krāsainas lietas - kreppapīru, sveces (vislabāk tā sauktās kapu sveces), plakātus, karogus, spīguļus utt. 

Varbūt kādam mājās ir lielie katli -aptuveni 20 litru vai 10 litru tilpumā - ja ir, dodiet mums ziņu, varbūt iespējams ņemt līdzi uz nometni !

Ņemiet līdzi mieru, guļammaisus, teltis, bļodiņu, karoti, krūzīti, siltas drēbes, radošu garu, pretodu līdzekli, garšvielas, katliņus, mūziku, vīzijas, sapņus, mīlestību un gaismu.
Mājās atstājiet īgnumu, agresivitāti, kašķi.

Sazināties ar mums iespējams pa e-pastu E-pasta adrese ir aizsargāta no spambotiem, lai to redzētu, ieslēdziet JavaScript E-pasta adrese ir aizsargāta no spambotiem, lai to redzētu, ieslēdziet JavaScript , vai zvaniet T. 29807899.

Ar vārdu sakot - būsim priecīgi par jūsu iniciatīvu !!!!
Komentāri
Only registered users can write comments!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
< Prev   Next >
 
© 2022 Hipiji.lv